Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradcza z branży Horeca. Jesteśmy wsparciem dla przedsiębiorców chcących otworzyć lokal gastronomiczny, Szkolimy personel od podstaw, jak i personel który jest już na zaawansowanej drodze gastronomicznej, doradzamy na każdym etapie współpracy, konsultacje przeprowadzamy indywidualnie lub zbiorowo, prowadzimy szkolenia zarówno dla indywidualnych osób jak i dla pracodawców. Przeprowadzamy audyty operacyjne i wizerunkowe.

Naszym celem jest sukces
Twojego miejsca, Twojej firmy, Sukces lokalu

Firma została założona przez Magdalenę Wiśniewską Baran, która swoją przygodę z gastronomią rozpoczęła w latach 90. Zaczynała od stanowiska kelnerki, sprawowała funkcje kierownicze, managerskie oraz dyrektorskie w restauracjach i hotelach w Polsce oraz zagranicą. Od wielu lat prowadzi szkolenia tematyczne indywidualnie dla Restauratorów i Hotelarzy na terenie całej Polski. Od 2013 roku została założona firma Tabaka Kulinarna, która do dzisiejszego dnia jest rekomendowana i polecana przez osoby, które skorzystały z usług firmy.

Na przestrzeni lat, gastronomia zmienia się bo my się zmieniamy bo goście/ludzie się zmieniają. Cały zespół ekspercki to ludzie pracy, szefowie kuchni, szefowie cukierni, managerowie, bariści, barmani. Osoby zarządzające lokalami, świetni fachowcy z licznymi nagrodami i wyróżnieniami, chcący dzielić się wiedza z innymi. Osoby pracujące w renomowanym hotelach, restauracjach.

Tabaka Kulinarna Magdalena Wiśniewska Kraków
0

godzin szkoleniowych

0

konsultacji indywidualnych i telefonicznych

0

uczestników szkolenia

0

kilometrów przejechanych po Polsce

0

milionów na inwestycje przedsiębiorców

Poznaj nasz zespół

Marcin Sołtys

Marcin Sołtys

Szef kuchni Hotelu Indigo

Konrad Korszla

Konrad Korszla

Szef cukierni Hotel Heron

Miłosz Kowalski

Miłosz Kowalski

Executive chef Hyatt Place Kraków Hotel

Łukasz Cichy

Łukasz Cichy

Szef kuchni Restauracji Biała Róża

Łukasz Nowakowski

Łukasz Nowakowski

Szef kuchni i właściciel bistro Mięso w bułce

Beata Furmanek

Beata Furmanek

Fotograf, Specjalista ds. Social Media