Konsultacje

Doradztwo branżowe
i consultingowe

Na każdym etapie, w każdym momencie funkcjonowania obiektu gastronomicznego.

Etap Optymalny – konsultacje i wsparcie biznesu gastronomicznego w kompleksowym zakresie (zakres dotyczy problemów z lokalem – konieczność zmian, polepszenie stanu faktycznego). Szkolenia pracowników w strukturze pionowej. Od właściciela do zespołu obsługi gościa.

Etap Podstawowy – podniesienie poziomu zadowolenia swoich gości z obiektu gastronomicznego (motywacja), zwiększenie średniej rachunków oraz podniesienie poziomu kwalifikacji pracowników.

Etap Rozszerzony – szkolenia motywujące zwiększające zaangażowanie pracowników w wykonywanie działania i w sprzedaż produktów znajdujących się w karcie barowej, karcie menu.

Konsultacje Tabaka Kulinarna
Tabaka Kulinarna Doradztwo branżowe i consultingowe

Każdy pakiet jest traktowany indywidualnie i dostosowywany do konkretnego lokalu gastronomicznego w zależności od potrzeb.

Zadowolony Klient, rozpoznawalność marki i pozytywna rekomendacja są podstawą sukcesu w branży gastronomicznej.

Na każdym etapie w każdym momencie, kiedy dręczy Cię problem

Kiedy utknąłeś i nie wiesz co masz zrobić dalej, kiedy ma przyjść sanepid, a Ty nie wiesz czy lokal jest gotowy, przystosowany.

Kiedy nie wiesz w jaki sposób rekrutować personel do lokali gastronomicznych, kiedy potrzebne Ci są procedury, a nie wiesz jak się za nie zabrać, kiedy masz tysiące pytań?

Nie zastanawiaj się! Napisz do nas!

Jesteśmy twoim managerem sukcesu!!!