Referencje

VILLA ANNA

Z firmą szkoleniową Tabaka Kulinarna współpracuję od 6 lat.

Polecam szkolenia w 100%. Ogromna wiedza szkoleniowców poparta wieloletnim doświadczeniem w pracy.

Pełen profesjonalizm i ogrom wiedzy przekazywanej podczas każdego szkolenia. Doskonała atmosfera i indywidualne podejście. Polecam z całego serca.

Do miłego zobaczenia na kolejnych szkoleniach.

Właścicielka Villa Anna Tarnobrzeg – Aleksandra Weryńska-Gil

Willa Anna

KOPALNIA SOLI „WIELICZKA”

Pani Magdalena Wiśniewska współpracowała z naszą firmą na przełomie lat 2011/2012 w zakresie optymalizacji procesów w Dziale Usług Gastronomicznych. Nasza współpraca podzielona była na dwa etapy: wykonanie audytu operacyjnego działu oraz zaproponowanie rozwiązań systemowych (procedury) i ich wdrożenie.

Zakres prac obejmował:

a). Kontrolę zasadności obrotów towarowych

b). Prawidłowość księgową obrotu towarowego

c). Rekomendacje dotyczące prowadzenia efektywnej gospodarki magazynowej

d). Rekomendacje dotyczące sposobów skutecznego nadzoru

e). Analiza funkcjonowania organizacji

Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie w pracę, to tylko niektóre zalety Pani Magdaleny Wiśniewskiej. Rekomenduję Panią Magdalenę Wiśniewską jako osobę solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do wykonania zadań audytowych w obszarze gastronomicznym.

Członek Zarządu ds. Usług –  Marcin Andrukowicz

Kopalnia Wieliczka

HOTEL DWOREK SKAWIŃSKI ***

Hotel Dworek Skawiński *** w Skawinie potwierdza, że Pani Magdalena Wiśniewska z firmy Tabaka Kulinarna w Krakowie w marcu 2016 r. przeprowadzała szkolenie kelnerskie z elementami savoir vivre dla naszych kelnerów.

„Szkolenie zrealizowane było terminowo, zgodnie z programem, w sposób rzetelny i fachowy. Jakość usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem aktualnych trendów. Zaświadczamy, że Pani Magdalena Wiśniewska wykazała się wiedzą merytoryczną i doświadczeniem zawodowym, a świadczone przez nią usługi oceniamy jako godne polecenia.”

Menager – Anna Boroń

HOTEL DWOREK SKAWIŃSKI

DWÓR KOMBORNIA

Pani Magdalena Wiśniewska właścicielka firmy Tabaka Kulinarna współpracowała z naszą firmą w roku 2015 w zakresie optymalizacji procesów w dziale usług gastronomicznych.

Pani Magdalena Wiśniewska była odpowiedzialna za wykonanie audytu operacyjnego działu, zaproponowanie skutecznych rozwiązań oraz wdrożenie odpowiednich procedur.

Pani Magdalena Wiśniewska wykazała się ogromnym doświadczeniem w obszarze gastronomicznym, jest osobą w pełni przygotowaną do wykonywania zadań audytowych. Warte podkreślenia są zdolności organizacyjne, pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić współpracę z firmą Tabaka Kulinarna oraz usługi przez firmę świadczone.

Prezes Zarządu – Jakub Skotniczny

DWÓR KOMBORNIA

HOTEL SŁONECZNY ZDRÓJ ****

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellnes w Busku-Zdrój wyraża uznanie oraz składa podziękowania za wysoki poziom profesjonalizmu w organizacji szkoleń kelnerskich „Efektywna sprzedaż” oraz „Obsługa Gościa”, które odbyły się w marcu i kwietniu 2016r.

W ramach wyżej wymienionych szkoleń firma zrealizowała usługi, zarówno pod kątem ilości przekazywanej wiedzy, jak i korzyści wynikających z jakości szkolenia. Prowadząca zajęcia Magdalena Wiśniewska, wykazała się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym omawianych zagadnień. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć, przekazywanie wiedzy w sposób rzetelny, przystępny, a także przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych oraz materiałów szkoleniowych..

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Tabaka Kulinarna, a tym samym Panią Magdalenę Wiśniewską, jako osobę profesjonalnie organizującą szkolenia biznesowe. Wyrażając zadowolenie z wysokiej jakości Pani usług mamy nadzieję na kontynuację dalszej współpracy.

Dyrektor Hotelu – Grzegorz Rąpel

HOTEL SŁONECZNY ZDRÓJ

POD NOSEM KANONICZA 22

Pragnę zarekomendować Tabakę Kulinarną jako godną zaufania i profesjonalną firmę. Tabaka Kulinarna i Pani Magdalena Wiśniewska współpracuje z nami prowadząc czynności związane z organizacją prowadzenia i zarządzania restauracją jak również usługami z zakresu szkoleń i konsultacji.

Przekonaliśmy się, że możemy liczyć nie tylko na terminowe i rzetelne wykonywanie prac, ale również na pomoc przy zadaniach wykraczających poza ramy objęte umową. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję firmę Tabaka Kulinarna i Panią Magdalenę Wiśniewską oraz usługi przez nią świadczone jako godne zaufania wiarygodne i pełne zaangażowanie.

Właścicielka Pod Nosem – Wanda Krzywda

Pod Nosem

RESTAURACJA FOCHA 42

Z wielką satysfakcją pragnę zarekomendować Panią Magdalenę Wiśniewską, która miała przyjemność współpracować z nami na przełomie maja 2013-wrzesień 2013r.

Pani Magdalena Wiśniewska była odpowiedzialna za kompleksową obsługę nowo otwierającej się restauracji (lipiec 2013) oraz w dalszym etapie pomoc w jej prowadzeniu.

Pani Magdalena wykonywała swoje zadanie systematycznie i obowiązkowo. Jest osobą samodzielną i zaangażowaną. W czasie realizacji wszystkich działań, zadań związanych z otwarciem restauracji wykazała się ogromnym doświadczeniem i głęboką wiedzą na temat zarządzania. Ponadto Pani Magdalena Wiśniewska cieszy się wysokim uznaniem w środowisku gastronomicznym. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić współpracę z Panią Magdaleną Wiśniewską oraz usługi przez nią świadczone.

Współwłaściciel Restauracji – Michał Salata

RESTAURACJA FOCHA 42

WILLA POD BRAMĄ

WILLA POD BRAMĄPani Magdalena Wiśniewska została poproszona o przeprowadzenie w naszym nowo otwartym obiekcie restauracyjno-apartementowym w Sandomierzu pod nazwą „Willa pod Bramą” rekrutacji oraz szkolenia pracowników w kierunku kelnerskim, managerskim oraz szkoleń w dziedzinie sommeliestwa, baristycznym, jak i również w kwestii miksologii.

Jednocześnie przekazała obitą wiedzę związaną z zasadami Savovir-vivre.

Wykazała się niezwykle profesjonalnie również w kwestii doradztwa pod wieloma aspektami dotyczącymi organizacji, zamówień, planu pracy wszystkich pracowników, zwracając szczególną uwagę na dbałość, dokładność i rzetelność wykonywanej przez siebie pracy.

Pani Magdalena wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, sumiennością, perfekcjonizmem oraz ogromną wiedzą w swej dziedzinie. Zdecydowanie można było zauważyć w niej pełne skupienie oraz niesamowite zaangażowanie w swoją prace.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem samej osoby, jej niesamowitego wyczucia powagi sprawy, podejścia do osób szkolonych oraz potraktowanie naszej osoby jako właścicieli. Jej zaangażowanie było niezwykłe. Jesteśmy świadomi jak idealnym wyborem była osoba Pani Magdaleny Wiśniewskiej.

Właściciele Willa Pod Bramą – Iwona i Patryk Rak

WILLA POD BRAMĄ

KAROLINKA GOLF PARK

Pani Magdalena Wiśniewska – Baran prowadząca firmę Tabaka Kulinarna była odpowiedzialna za kompleksową obsługę nowo otwierającej się restauracji (czerwiec 2021) oraz w dalszym etapie pomoc w jej prowadzeniu.

W czasie realizacji wszystkich działań związanych z otwarciem restauracji wykazała się ogromnym doświadczeniem i głęboką wiedzą na temat zarzadzania.

Ponadto Pani Magdalena Wiśniewska – Baran cieszy się wysokim uznaniem w branży Horeca. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić współpracę z firmą Tabaka Kulinarna i Panią Magdalenę jednocześnie rekomendując ją jako osobę solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do wykonania zadań w sektorze gastronomicznym.

Prezes Zarządu – Adam Leszkiewicz

Karolinka Golf Park

RESTAURACJA ZACISZE I RIM S.C.

Rekomenduję Tabakę Kulinarną, wiarygodną i solidną firmę, która przeprowadzała szkolenie kucharskie oraz piekarnicze z elementami cukiernictwa dla pracowników Restauracji Zacisze w Pszczynie oraz dla spółki cywilnej RIM.

Szkolenie zrealizowane było terminowo, zgodnie z programem, w sposób rzetelny i fachowy. Jakość usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem aktualnych trendów.

Zaświadczamy, że Pani Magdalena Wiśniewska – Baran wykazał się wiedzą merytoryczną i doświadczeniem zawodowym, a świadczone przez kadrę szkoleniową usługi oceniamy jako godne polecenia.

Właściciel Restauracji – Marek Ryguła

Restauracja Zacisze

Restauracja Dwór Kukuczka

Polecam Panią Magdalenę Wiśniewską Baran prowadzącą firmę Tabaka Kulinarna, która była odpowiedzialna za całościową obsługę nowo otwierającej się restauracji Dwór Kukuczka w Istebnej oraz w dalszym stopniu pomoc w jej prowadzeniu. Jakość świadczonych usług prowadzonych przez Panią Magdalenę była na jak najwyższym poziomie, wiedza i doświadczenie oraz pełen profesjonalizm pełen podziwu.

Pani Magdalena dała się poznać jako osoba kompetentna i odpowiedzialna. Sumienność i rzetelność to nie jedyne atuty Pani Magdaleny.

Działania wykonywane przez Panią Magdalenę były prowadzone w sposób profesjonalny i były szybko realizowane. Z pełna świadomością rekomenduję Panią Magdalenę Wiśniewską -Baran oraz firmę Tabaka Kulinarna. Cieszymy się ze współpracy, mając nadzieję na ponowna współpracę w przyszłości.

Właściciel Dworu Kukuczka w Istebnej – Zbigniew Kukuczka

Dwór Kukuczka

Restauracja Vistula Port

Magdalena Wiśniewska – Baran – właścicielka i założycielka firmy szkoleniowej Tabaka Kulinarna – osoba warta polecenia. Miałem przyjemność ją poznać 5 lat temu. Otwierałem wówczas swoją pierwszą restaurację Vistula Port. W 2017 roku nie miałem pojęcia o prowadzeniu restauracji – wydawało mi się to proste, więc czemu by nie spróbować. O tej pełnej energii i pozytywnym nastawieniu do życia osobie dowiedziałem się metodą szeptaną – zadzwoń „Ona zna się na rzeczy”. Tak też zrobiłem, po krótkiej rozmowie obraliśmy plan działania – zleciłem Magdzie pracę przy organizacji prowadzenia i otwarciu restauracji. Decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. W kilkanaście dni jej kadra szkoleniowa opracowała strategię działania restauracji, wspólnie z szefem kuchni dopracowała kartę menu, wyliczyła koszty produkcji oraz obliczyła opłacalność inwestycji, przeprowadziła szkolenie personalne kelnerów oraz udzieliła licznych wskazówek dotyczących dobrej obsługi konsumenta.

To był niezapomniany czas w którym Magda wykazała się wiedzą, doświadczeniem, profesjonalizmem i talentem do kierowania ludźmi. Doradziła żeby dzień przed oficjalnym otwarciem zrobić próbę wśród swoich znajomych – zaprosić ich na kolację żeby sprawdzić sprzęt oraz zatrudniony personel. Tak tez zrobiłem. W kolacji uczestniczyło blisko 100 osób, rodzina, przyjaciele i znajomi. Pytali mnie wówczas – ,,jak to zrobiłeś? Otwierasz pierwszą restaurację a wszystko działa tak jakby była otwarta od wielu miesięcy.” Ja z dumą patrzyłem w kierunku Madzi która stała po środku ekspedycji i z uśmiechem na twarzy kontrolowała sytuację. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję współpracę z Tabaką Kulinarną oraz Magdaleną Wiśniewską – Baran.

Inwestycja w jej usługi okazała się bezcenna. 5 lat temu byłem osobą niedoświadczoną otwierającą restaurację na ulicy o której mało kto słyszał. Dzisiaj jestem restauratorem i catererem, który nie boi się nowych wyzwań, a w branży gastronomicznej ich nie brakuje. Nie zmieniło się to, że o ulicy Na Zakolu Wisły nadal nie wiele osób wie, ale największą radość sprawia kiedy ludzie dowiadują się o tej ulicy jadąc do restauracji Vistula Port. Mija 5 lat a z Magdą w dalszym ciągu utrzymujemy kontakt. Bardzo miło jest się z nią bezinteresownie spotkać i wymienić spostrzeżeniami dotyczącymi branży gastronomicznej.

Właściciel Restauracji Vistula Port – Marcin Kukla

Vistula Port

Restauracja Veganic

Pani Magdalena Wiśniewska-Baran prowadząca firmę Tabaka Kulinarna była odpowiedzialna za kompleksową obsługę naszej nowo otwierającej się restauracji Veganic oraz w dalszym etapie pomoc w jej prowadzeniu. Pani Magdalena dała się poznać jako osoba rzetelna i sumienna, odpowiedzialna, a zadania przez nią wykonywane były sprawnie i profesjonalnie zrealizowane.

W czasie realizacji wszystkich działań związanych z otwarciem restauracji wykazała się ogromnym doświadczeniem i głęboką wiedzą na temat zarządzania oraz oraz była ogromnym wsparciem dla całego zespołu osób, które zaczynały w restauracją Veganic kulinarną przygodę.

Z pełną świadomością polecamy usługi Pani Magdaleny Wiśniewskiej-Baran oraz firmy Tabaka Kulinarna.

Właścicielka restauracji Veganic – Iga Uniszewska

Veganic

HOTEL KARCZMA KLIMTÓWKA

Hotel Karczma Klimtówka ” Klimt” s.c. rekomenduje Panią Magdalenę Wiśniewską do współpracy do realizacji szkoleń. w 2015, 2017, 2018 roku od października do marca zorganizowaliśmy cykl : Szkolenie kelnerskie z elementami Savoir Vivre w połączeniu z elementami efektywnej sprzedaży oraz Kelner wizytówką restauracji.

Trenerem prowadzącym szkolenie była pani Magdalena Wiśniewska. Uczestnicy warsztatów zgodnie potwierdzili zarówno w ankietach poszkoleniowych, jak i w rozmowie bezpośredniej, wysoką jakość szkolenia.

Atmosfera otwartości na wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami szkolenia przy umiejętnej moderacji dyskusji przez trenera wpłynęła na wytworzenie synergii, którą pracownicy mogli wykorzystać w praktyce. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Magdaleną Wiśniewską i rekomendujemy jako profesjonalnego wykonawcę usług szkoleniowych.

Właścicielka hotelu – Mariola Pasternak

Klimtówka

WYDAWNICTWO LITERACKIE SP. Z O.O.

Z pełnym przekonaniem polecamy usługi Pani Magdaleny Wiśniewskiej-Baran i firmy Tabaka Kulinarna. Zaczęliśmy współpracę kilka lat temu, a zaczęło się od konsultacji. Sami do końca nie byliśmy przekonani do pomysłu, który „urodził się” w naszych głowach. Po pierwszych konsultacjach wiedzieliśmy, że chcemy zacząć i byliśmy absolutnie przekonani, że tylko i wyłącznie musimy tę drogę przejść z Panią Magdaleną Wiśniewską-Baran. Każde następne doradztwo, spotkanie, konsultacje przekonywały nas, że wybór nie był przypadkowy, ale właściwy.

Pani Magdalena wykonała szereg zleceń, raportów, audytów i przede wszystkim biznes plan, który był kluczowym elementem w podjęciu decyzji. Wiedza, doświadczenie, sumienność, rzetelność to nie jedyne cechy, które opisują Panią Magdalenę Wiśniewską-Baran.

Z pełną świadomością rekomendujemy Panią Magdalenę jako eksperta branży Horeca i firmę Tabaka Kulinarna jako kompetentną firmę szkoleniowo-doradczą.

Dyrektor administracyjno-prawny, Prokurent – Beata Krupa

Wydawnictwo Literackie